Letní dětský tábor v Lančovské zátoce - 3. turnus

Nejčastější otázky

Vybrali jsme nejčastější otázky, které se rodičům honí hlavou před odjezdem potomka na tábor. Zde jsou...

Jakým způsobem je možná komunikace s dítětem?
Nedoporučujeme vlastní telefon, i když je možnost jeho uschování v trezoru. Zakázat dětem to však nemůžeme. Komunikace je kdykoliv možná.
Na tábor je přímé telefonní číslo 732 535 324.

Kolik peněz dát dítěti na tábor?
Není dán žádný limit, záleží na možnostech rodičů. Peníze jsou uloženy v trezoru a vydávají se na požádání dítěte oddílovému vedoucímu.

Co když dítě „honí mlsná”?
Zásoby na celých 14 dní nedoporučujeme. (Stejně nevydrží.) Kousek od tábora je normálně zásobovaný obchod (v rekreační oblasti jsou ceny trošku vyšší). Přidejte, prosím dítěti asi 100,- Kč na celodenní výlet.

Návštěvy na táboře?
Samozřejmě nemůžeme zakázat, aby rodiče navštívili vlastní dítě. Doporučili bychom pokud možno návštěvu v sobotu 2.8. nebo neděli 3.8. od 12:30 hodin. Děti budou v táboře zhruba do 15:00 hodin. Poté vyráží na plánovaný program mimo objekt tábora. U malých dětí zvažte, zda je to rozumné. Dítě je vydáno dospělé osobě po vyplnění potřebného formuláře s vedoucí tábora.

Jaký je program na táboře?
Tématu celotáborové hry je přizpůsoben celý program tak, aby se děti po dobu tábora nenudily. Základem programu jsou různé společenské a sportovní hry, většinou vycházející z tématu celotáborovky. Mimojiné si děti vyzkouší vodácký a plavecký výcvik, střelbu ze vzduchovky a nechybí ani diskotéky, táboráky, celodenní výlet, turnaje s dalšími tábory a další soutěže.

Informace z tábora?
Po celou dobu se budeme snažit dávat aktuální informace o programu a fotografie na stránky našeho turnusu. Pokud nám tam půjde internet. Můžete zde také zanechávat vzkazy pro vaše děti i vedoucí. Předáme je.

Designed & coded by Radek Hiess