Letní dětský tábor v Lančovské zátoce - 3. turnus

O táboře

Dětský tábor je umístěn ve velmi hezkém prostředí Vranovské přehrady. Starší děti jsou ubytovány v chatkách po čtyřech, pro menší děti jsou připraveny zděné budovy s vlastním sociálním zařízením.

V hlavní budově je umístěna kuchyně, jídelna, herna a sociální zařízení pro větší děti. Součástí je i dostatečně velký krytý prostor pro pořádání her a soutěží v případě nepříznivého počasí. Uprostřed celého areálu se nachází sportovní hřiště pro míčové hry. Stravu zajišťuje pro děti tým zkušených profesionálních kuchařek - 5x denně.

V celém zařízení je k dispozici pitná voda z vlastních zdrojů, které pravidelně kontroluje okresní hygienická stanice. Péči o děti zabezpečuje kolektiv proškolených pracovníků a kvalifikovaný zdravotnický personál. Celý prostor dětského tábora je oplocen, obě příjezdové brány se na noc zamykají a po celou noc dbá na bezpečnost dětí služba určená z dospělých pracovníků.

Podle stavu vody je vzdálenost tábora od přehradní nádrže asi 300m. V žádném případě se nemusíte obávat zaplavení tábora.

Prohlédněte si ve fotogalerii fotky areálu.

Zobrazit tábor na Mapy.cz
Mapa tábora [22kB]

Pošta na tábor:
Dětský tábor CE WOOD
Lančovská zátoka
671 06 Šafov.

V případě, že chcete svému dítěti poslat peníze složenkou (i takové případy se čas od času stávají), nezapomeňte adresu napsat ve formátu
Dětský tábor CE WOOD
Jméno Dítěte
Lančovská zátoka
671 06 Šafov.

V jiném případě neexistuje možnost, jak dítěti peníze vydat, pokud již nemá vlastní občanský průkaz.


Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Designed & coded by Radek Hiess